Strona główna

'Kociarze'. Rozstrzygnięcie konkursu!

'Kociarze'. Rozstrzygnięcie konkursu!

2022-12-03 08:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (5.12.) w ramach DKF film dokumentalny "Kociarze". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


"Kociarze", 5.12, godz. 19:00

reżyseria: Mye Hoang

scenariusz: napisany przez koty i życie

gatunek: dokumentalny

czas trwania: 1 godz. 29 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

"Kociarze" to wzruszająca, piękna i wspaniale nakręcona opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty. Reżyserka Mye Hoang na bohaterów swojego filmu wybiera mężczyzn, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze. W "Kociarzach" śledzimy losy strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta żyjącego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze.

(Opis dystrybutora)

Dodatkowo przed seansem w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się zbiórka datków do puszek na rzecz chojnickiego schroniska dla zwierząt "Przytulisko".

Link do YouTube


UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Kociarze", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do niedzieli (4.12.) do godz. 15:00.
Rozwiązanie konkursu!

Podwójna wejściówka na seans trafia do pani Bianki Majoch. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl