Strona główna

'Turkusowa suknia'. Rozwiązanie konkursu!

'Turkusowa suknia'. Rozwiązanie konkursu!

2023-10-06 08:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (09.10.) w ramach DKF melodramat "Turkusowa suknia". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


"Turkusowa suknia", (09.10.), godz. 19:00

reżyseria: Maryam Touzani

scenariusz: Maryam Touzani

gatunek: melodramat

czas trwania: 2 godz. 4 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Mina i Halim, małżeństwo z wieloletnim stażem, prowadzi niewielki zakład krawiecki w marokańskim mieście Sala. O talencie mężczyzny, a zwłaszcza niezwykłym hafcie, jakim ozdabia tradycyjne, szyte przez siebie stroje, jest na tyle głośno, że kolejne zamówienia znacznie przekraczają jego możliwości. Sytuacja zmusza Halima, by zatrudnił młodego pomocnika, choć początkowo nie jest do tego przekonany. Ostatecznie pod jego skrzydła trafia Youssef, dla którego praktyka u boku mistrza w swoim fachu, za jakiego uchodzi starszy z mężczyzn, jest wielką szansą. Przyglądanie się codziennej żmudnej pracy Halima to dla niego nie tylko możliwość doskonalenia własnych umiejętności, ale też lekcja cierpliwości oraz pokory. Tym cenniejsza, że z każdym dniem bohaterowie nabierają do siebie większego zaufania i zaczyna ich łączyć coraz bliższa więź, co nie pozostaje niezauważone przez Minę.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Turkusowa suknia", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (06.10.) do godz. 14:00.

Rozwiązanie konkursu:

Bilety na poniedziałkowy seans DKF wygrał pan Michał Stargecki z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl