Strona główna

'Lingui'. Rozstrzygnięcie konkursu!

'Lingui'. Rozstrzygnięcie konkursu!

2022-06-06 11:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (06.06.) w ramach DKF dramat "Lingui". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

 

"Lingui" 06.06., godz. 19:00

reżyseria: Mahamat-Saleh Haroun

scenariusz: Mahamat-Saleh Haroun

gatunek: dramat

czas trwania: 1 godz. 27 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Amina mieszka na rozpalonych słońcem przedmieściach stolicy Czadu, Ndżameny, gdzie samotnie wychowuje piętnastoletnią Marię. Każdy dzień jest walką o to, by los córki był lepszy od tego, który stał się udziałem jej matki, ciężko pracującej na kruchą stabilizację. Ale jeden dzień i jedna wiadomość wystarczą, by świat bohaterek „Lingui” runął jak domek z kart. Maria jest w ciąży i chce ją usunąć. W kraju, w którym aborcja jest zarówno grzechem, jak i przestępstwem, pomoc zrozpaczonej nastolatce niesie ze sobą ogromne ryzyko. Czy Amina zdecyduje się na walkę, która z góry wydaje się przegrana?

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Lingui", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do poniedziałku (06.06.) do godz. 11:00.

Rozwiązanie konkursu:

Bilety wygrała pani Magdalena Schmidt z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl