Strona główna

'Orzeł. Ostatni Patrol'. Rozwiązanie konkursu!

'Orzeł. Ostatni Patrol'. Rozwiązanie konkursu!

2022-12-09 07:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (12.12.) w ramach DKF film wojenny "Orzeł. Ostatni Patrol". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


 

"Orzeł. Ostatni Patrol" (12.12.), godz. 19:00

reżyseria: Jacek Bławut

scenariusz: Jacek Bławut

gatunek: wojenny

czas trwania: 1 godz. 44 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Jest rok 1940. Gdy na plażach Dunkierki trwa gorączkowa ewakuacja alianckich żołnierzy, pod powierzchnią morza sunie supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł”. Doskonale wyszkolona załoga ma na swoim koncie spektakularne sukcesy, w tym brawurową ucieczkę z Tallina i zatopienie niemieckiego transportowca „Rio De Janeiro”. Teraz staje przed tajemniczą i niebezpieczną misją, w trakcie której będzie musiała zmierzyć się z nie tylko z zagrożeniem w postaci min podwodnych, bomb głębinowych, wrogich okrętów i patrolujących teren samolotów, ale również z coraz bardziej napiętą atmosferą na pokładzie. To co wydarzy się w kolejnych dniach przejdzie do historii i napisze legendę najsłynniejszego z polskich okrętów.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Orzeł. Ostatni Patrol", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (9.12.) do godz. 15:00.
Rozwiązanie konkursu:
Bilety wygrał pan Maciej Kosiedowski z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl