Strona główna

'Lombard'. Rozstrzygnięcie konkursu!

'Lombard'. Rozstrzygnięcie konkursu!

2022-12-30 08:40:27  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (02.01.) w ramach DKF film dokumentalny "Lombard". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

"Lombard", 02.01., godz. 19:00

reżyseria: Łukasz Kowalski

scenariusz: Łukasz Kowalski

gatunek: dokumentalny

czas trwania: 1 godz. 21 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Ulice szare, dzielnica biedna, a w tym wszystkim para kolorowych ptaków. Charakterna Jola i pomysłowy Wiesiek od lat prowadzą jeden z największych lombardów w Europie. Biznes, który niegdyś cieszył się sporym powodzeniem, dziś podupada. Bytomskie przedmieścia, dokąd przeniesiono magazyn, utrudniają dotarcie do klientów i przedsiębiorstwo bardzo szybko staje się nierentowne. Sytuacji nie ułatwiają rodzinne niesnaski, związek pary wisi na włosku. Wyprzedaże nie pomagają, ale Jola nie daje za wygraną i wpada na pewien pomysł. Czy coraz bardziej skonfliktowanej parze uda się uniknąć bankructwa i odbudować relację? Sprawdźcie, czy można odnaleźć miłość wśród sterty kabli.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Lombard", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (30.12.) do godz. 15:00.
Rozstrzygnięcie konkursu:

Bilety na poniedziałkowy seans DKF wygrała pani Katarzyna Bednarska Majer z Konarzyn. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl