Strona główna

'Lunana. Szkoła na końcu świata'. Rozwiązanie konkursu!

'Lunana. Szkoła na końcu świata'. Rozwiązanie konkursu!

2023-02-17 08:00:00  |  ChCK opr. red.

W najbliższy poniedziałek (20.02.) w ramach DKF dramat "Lunana. Szkoła na końcu świata". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


"Lunana. Szkoła na końcu świata", 20.02., godz. 19:00

reżyseria: Pawo Choyning Dorji

scenariusz: Pawo Choyning Dorji

gatunek: dramat

czas trwania: 1 godz. 50 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Mieszkający w stolicy Bhutanu Ugyen ma jasno sprecyzowany plan na życie. Mężczyzna marzy o karierze piosenkarza i w tym celu zamierza wyjechać do Australii. Zanim jednak będzie mógł to zrobić, musi odbyć ostatni rok rządowej służby nauczycielskiej. Decyzją przełożonych trafia do najbardziej odległej wiejskiej szkoły. Położone na wysokości pięciu tysięcy metrów miejsce nie ma nic wspólnego z wygodnym życiem, jakie do tej pory prowadził. Choć początkowo Ugyen chce jak najszybciej stamtąd uciec, zaangażowanie młodych uczniów sprawia, że zaczyna zmieniać zdanie o tym wyjątkowym miejscu.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Lunana. Szkoła na końcu świata", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (17.02.) do godz. 15:00.
Rozwiązanie konkursu:

Bilety na poniedziałkowy seans DKF wygrał Pan Maciek Kosiedowski z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl