Strona główna

'Hiszpański romans'. Rozwiązanie konkursu!

'Hiszpański romans'. Rozwiązanie konkursu!

2022-02-11 08:31:42  |  ChCK opr. red.

W najbliższy poniedziałek (14.02) w ramach DKF  komedia romantyczna "Hiszpański romans". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

'Hiszpański romans', 14.02, godz. 19:00

reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
gatunek: komedia romantyczna
czas trwania: 1 godz.32min.
ograniczenie wiekowe: 15+

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowo poznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

Bilety na pojedynczy seans do nabycia w cenie: 15 zł (w kasie Chojnickiego Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)


UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Hiszpański romans", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś (11.02) do godz. 15:00.

Rozwiązanie konkursu. Podwójna wejściówka na poniedziałkowy seans trafia do Rafała Łukaszewicza z Tucholi. Gratulujemy!


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl