Strona główna

Son of a Gun. Rozw. konkursu

Son of a Gun. Rozw. konkursu

2015-02-13 08:47:21  |  DKF, oprac. at

Wielbicielom dziesiątej muzy Dyskusyjny Klub Filmowy zaserwuje w najbliższy poniedziałek (16.02) australijską produkcję "Son of Gun". Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na seans. Zapraszamy do udziału w konkursie.


Son of a Gun. 16.02.15 r. (godz. 19, bilet 5 zł)

Reżyseria: Julius Avery

Scenariusz: Julius Avery

Obsada: Ewan McGregor, Brenton Thwaites, Alicia Vikander, Jacek Koman, Matt Nable, Tom Budge

Gatunek: Dramat, Kryminał

Produkcja: Australia

Czas trwania: 1 godz. 50 min.

Opis filmu: 19­-letni JR (Brenton Thwaites) zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden – Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). Wszystko ma jednak swoją cenę. Chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w brawurowej ucieczce z więzienia i kradzieży złota wartego miliony dolarów. Kiedy w grę wchodzą tak olbrzymie pieniądze, nie można ufać nikomu. Sytuacja zrobi się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy JR zakocha się w pięknej dziewczynie (Alicia Vikander), podopiecznej groźnego gangstera (Jacek Koman).

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Son of Gun, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu. Podwójną wejściówkę wygrał Dariusz Trzebiatowski z Chojnic. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru w kasie ChDK przed poniedziałkowym seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl