Strona główna

Diabły wygrywają towarzysko w Świeciu

Diabły wygrywają towarzysko w Świeciu

2012-10-27 10:32:00  |  Ł.R.

W związku z trwającą przerwą w Ekstraklasie Polskiej Ligi Futsalu, Czerwone Diabły rozegrały sparing z Marwitem Toruń na nowo oddanym obiekcie w Świeciu.

Nikomu chyba nie trzeba przypominać ostatniego zwycięstwa w lidze drużyny Red Devils Chojnice, kiedy to po emocjonującej końcówce Łukasz Pieczyński równo z syreną kończącą spotkanie wpakował piłkę do bramki "Marchewkowych". Tym razem w nieco okrojonym składzie, piłkarze Olega Zozulyi ponownie udowodnili wyższość nad zespołem z Torunia, wygrywając spotkanie 4:3. Na spotkanie do Świecia nie pojechali: Tomasz Kriezel (studia), Vitaliy Kolesnik (przebywa obecnie na Ukrainie), Łukasz Błaszczyk i Dominik Solecki (powołania na kadrę).

W pierwszej połowie Bartosza Sekretarskiego celnymi trafieniami pokonali Wadym Iwanow oraz Łukasz Pieczyński. Po zmianie stron w 23. minucie kontaktowego gola za sprawą Michała Maciąga zdobyli torunianie. W 26. minucie nasz zespół ponownie odskoczył swojemu rywalowi zdobywając bramkę na 3:1. (Mihail Sundeev). "Marchewkowi" przez całe spotkanie gonili wynik. W 28. minucie ponownie udało im się zmniejszyć rozmiary porażki. Autorem gola był Michał Wojciechowski. Jedak to chojniczanie przez cały mecz kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, czego efektem była kolejna bramka Jakuba Mączkowskiego w 34. minucie. Wynik meczu na cztery minuty przed końcem spotkania ustalił Piotr Szczepaniak, strzelając trzecią bramkę dla swojego zespołu. Ostatecznie Czerwone Diabły wygrały z Marwitem Toruń 4:3.

MARWIT TORUŃ - RED DEVILS CHOJNICE 3:4 (0:2)

Red Devils: Artur Niemier, Jacek Burglin, Łukasz Sobański, Patryk Brzószczyk, Vadym Ivanov, Adam Żołądź, Mihail Sundeev, Jakub Mączkowski, Łukasz Pieczyński, Dariusz Pieczyński, Mariusz Kaźmierczak.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl