Strona główna

Lekcja futsalu od Red Devils Chojnice

Lekcja futsalu od Red Devils Chojnice

2011-08-08 07:30:38  |  Ł.R.

W niedzielę (7.08) w hali Centrum Parku w Chojnicach zespół Czerwonych Diabłów w ramach treningu zagrał "gierkę” z zespołem Team Unisław.

Przed meczem umówiono się, że spotkanie potrwa 3x20 minut. Od pierwszego gwizdka wiadomo było, kto będzie rządził na parkiecie. Przewaga i dominacja zespołu prowadzonego przez Artura Chrzonowskiego ani na chwilę nie ulegała wątpliwości. W zespole Red Devils mogliśmy zobaczyć w akcji testowanego Patryka Mentela, młodego zawodnika z Subków. Nową, doskonale nam znaną twarzą w naszym zespole, był były bramkarz Czerwonych Diabłów, Marek Kobus. Piłkarz ten powrócił do kraju po rocznym pobycie na Cyprze. Nasz zespół nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem słabo spisującego się tego dnia rywala i po surowej lekcji futsalu wygrał spotkanie 12:1. Cztery gole dla naszego zespołu zdobył Tomasz Kriezel, dwa Łukasz Sobański oraz Jakub Mączkowski. Po jednym trafieniu dołożyli: Jakub Skiba, Mariusz Kaźmierczak, Michał Repiński i Patryk Kniachnicki. Z powodu kontuzji we wczorajszym meczu zabrakło: Daniela Kępy, Sebastiana Kartuszyńskiego, Adama Żołądzia, Piotra Papierowskiego i Mihaila Sundeev'a.

RED DEVILS CHOJNICE - TEAM UNISŁAW 12:1 (2:0, 8:1)

Red Devils: Kobus - Sobański,  Skiba, Mączkowski, Kaźmierczak - Kniachnicki, Mentel, Kriezel, Repiński - Chrzonowski.

W sierpniowych przygotowaniach Red Devils Chojnice znalazły się trzy towarzyskie spotkania. Dwa z nich rozegrane zostaną "w domu” a jedno ,,na wyjeździe”. 14 sierpnia w Chojnicach podejmować będziemy Pogoń '04 Szczecin. Następnie również we własnej hali zmierzymy się z Marmitem Toruń (21.08). Tydzień później z tą samą drużyna zagramy w Toruniu.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl