Strona główna

ZUS zaprasza nauczycieli na bezpłatne szkolenie

ZUS zaprasza nauczycieli na bezpłatne szkolenie

2023-01-31 09:04:24  |  ZUS fot. pexels.com

Czym jest nauczycielskie świadczenie kompensacyjne? Komu przysługuje? Jakie warunki musi spełnić nauczyciel, aby przejść na wcześniejszą emeryturę? Tego i wiele więcej będzie można dowiedzieć się podczas wirtualnego szkolenia organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.


We wtorek, 7 lutego o godz. 10:00 ZUS zaprasza nauczycieli na bezpłatne szkolenie on-line dotyczące przysługujących im świadczeń emerytalnych. Dzięki niemu dowiedzą się m.in. czy mogą skorzystać z wcześniejszej emerytury, jakie warunki powinni spełnić oraz jakie dokumenty złożyć. Zgłoszenia należy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

Szkolenie on-line prowadzone będzie pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl