Strona główna

Delegujesz pracowników za granicę? Weź udział w przygotowanym przez ZUS szkoleniu

Delegujesz pracowników za granicę? Weź udział w przygotowanym przez ZUS szkoleniu

2022-10-17 11:44:27  |  ZUS fot. pexels. com

Czym jest zaświadczenie A1, kto i kiedy powinien się o nie wystąpić i dlaczego? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas kolejnego bezpłatnego webinarium.


Już w czwartek, 20 października o godz. 10:00 ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenie online osoby, które prowadzą działalność gospodarczą w Polsce i za granicą oraz przedsiębiorców, którzy delegują pracowników do pracy za granicą.

Tematem spotkania będą zaświadczenia A1. To dokumenty, które potwierdzają, że pracownik podczas pracy lub działalności za granicą podlega polskim przepisom w zakresie zabezpieczenia społecznego. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się m.in. kto może otrzymać zaświadczenie A1, jak złożyć wniosek i dlaczego należy to zrobić.

Spotkanie ZUS poprowadzi za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. Zapisy na szkolenia ZUS przyjmuje są wyłącznie mailowo pod adresem slupsk_wydarzenia@zus.pl. W zgłoszeniu trzeba podać adres e-mail, na który organizator wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl