Strona główna

Dowiedz się więcej o zasiłku chorobowym i opiekuńczym

Dowiedz się więcej o zasiłku chorobowym i opiekuńczym

2023-01-24 09:27:00  |  ZUS fot. pexels.com

Kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy? Jakie dokumenty należy złożyć, aby skorzystać z zasiłku chorobowego? Tego i wielu innych rzeczy będzie można dowiedzieć się podczas bezpłatnego szkolenia online organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.


W nowym roku ZUS powraca z bezpłatnymi szkoleniami. Już w najbliższy poniedziałek, 30 stycznia, o godz. 10:00, zaprasza na bezpłatne webinarium, którego tematem będą zasiłek chorobowy i opiekuńczy. Podczas spotkania eksperci opowiedzą m.in. o tym, komu zasiłki przysługują, jakie dokumenty należy złożyć oraz przez jaki okres i jakiej wysokości świadczenia będą wypłacane. Zgłoszenia należy wysyłać pocztą elektroniczną na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

Szkolenie on-line prowadzone będzie pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl