Strona główna

Szkolenie ZUS

Szkolenie ZUS

2022-01-18 15:36:16  |  ZUS fot. pexels. com

Tym razem tematem webinarium będą nowe zasady ustalania składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz obowiązki jakie od początku tego roku dotyczą płatników. W najbliższy piątek, 21 stycznia o godz. 9:00, odbędzie się spotkanie on-line, którego tematem będą zmiany w ustalaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz nowe obowiązki dla płatników składek.

Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się m.in. jakie są zasady ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenie zdrowotne, jakie terminy opłacania składek obowiązują od nowego roku oraz jak sporządzać dokumenty rozliczeniowe.

Szkolenie poprowadzone zostanie za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. Zapisy wyłącznie mailowo pod adresem: szkolenia_gdansk@zus.pl.

W zgłoszeniu należy podać adrese-mail, na który przyjdzie link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu.

Zgłoszenie będzie przyjęte wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO (w formie skanu lub zdjęcia) dostępnym na stronie zus.pl.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl