Strona główna

'Pamiętnik przelotnego romansu'. Rozwiązanie konkursu!

'Pamiętnik przelotnego romansu'. Rozwiązanie konkursu!

2022-10-21 08:00:00  |  opr.red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (24.10.) w ramach DKF komedia "Pamiętnik przelotnego romansu". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


'Pamętnik przelotnego romansu', 24.10., godz. 19:00

reżyseria: Emmanuel Mouret

scenariusz: Emmanuel Mouret

gatunek: dramat / komedia / romans


Charlotte i Simona z pozoru dzieli wiele. Oboje są tuż przed pięćdziesiątką, ale prowadzą odmienny styl życia i posiadają kompletnie różne temperamenty. Charlotte to pewna siebie kobieta, która mówi wprost o swoich pragnieniach i twardo stąpa po ziemi. Simon zaś zdaje się być jej kompletnym przeciwieństwem. Niezdarny, skomplikowany, nieco neurotyczny mężczyzna, z jednej strony boi się relacji, jaka powstaje między nimi, a z drugiej nie potrafi się jej oprzeć. Ten układ wydaje się być z założenia idealny. Każdy prowadzi swoje własne życie, a kochanków łączą tylko chwile przyjemności, dla których odrywają się od codziennych problemów.

(opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Pamiętnik przelotnego romansu", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (21.10.) do godz. 15:00.
Rozwiązanie konkursu:
Bilety na poniedziałkowy seans DKF wygrała pani Joanna Hoffmann z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl