Strona główna

'Zdarzyło się'. Rozstrzygnięcie konkursu!

'Zdarzyło się'. Rozstrzygnięcie konkursu!

2023-01-06 07:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (09.01.) w ramach DKF dramat "Zdarzyło się". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

 

"Zdarzyło się", 09.01., godz. 19:00

reżyseria: Audrey Diwan

scenariusz: Audrey Diwan, Marcia Romano

gatunek: dramat

czas trwania: 1 godz. 40 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Akcja filmu opartego na autobiograficznej książce Annie Ernaux rozgrywa się we Francji w 1963 roku. Główna bohaterka studiuje literaturę francuską na uniwersytecie. Przed zdolną dziewczyną, która marzy o karierze akademickiej, przyszłość stoi otworem. Ku swojemu zaskoczeniu Anne dowiaduje się, że jest w ciąży. Zdaje sobie sprawę, że macierzyństwo zamknie jej zawodową drogę i przekreśli to, do czego tak konsekwentnie dążyła przez całe lata. Młoda kobieta stoi przed poważnym dylematem. Wie, że nie chce rodzić, ale jednocześnie jest świadoma, że za próbę zakazanej wtedy we Francji aborcji grozi jej nie tylko wydalenie ze studiów, ale i kara więzienia. Czas ucieka, napięcie wzrasta, bo na szali znalazła się przyszłość bohaterki.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Zdarzyło się", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (06.01.) do godz. 15:00.
Rozstrzygnięcie konursu:
Bilety trafiają do Pani Magdaleny Gierszewskiej z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl