Strona główna

'Kobiety bez wstydu'. Wygraj bilet

'Kobiety bez wstydu'. Wygraj bilet

2017-01-20 07:10:16  |  red.

Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety. Film "Kobiety bez wstydu" zostanie wyświetlony w poniedziałek 23 stycznia o godzinie 17:00 oraz 19:00.

 

"Kobiety bez wstydu"

reżyseria: Witold Orzechowski
scenariusz: Witold Orzechowski
gatunek: komedia
produkcja: Polska
czas trwania: 110 min.

Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

Link do YouTube

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film "Kobiety bez wstydu" będzie można zobaczyć o godz. 17:00 i 19:00.

Kino KINGSAJZ (ilość miejsc ograniczona)
ul. Gdańska 14
Bilety: 10 zł
(do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

Dostępność biletów można sprawdzić pod numerem telefonu 52/397-22-15

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Kobiety bez wstydu, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dzisiaj do godz 14. Ogłoszenie zwycięzcy tego samego dnia.

Rozw. konkursu. Do kina z osobą towarzyszącą zapraszamy Katarzynę Szczesną z Chojnic. Gratulujemy.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl