Strona główna

'Serce motyla'. Rozwiązanie konkursu!

'Serce motyla'. Rozwiązanie konkursu!

2024-01-26 08:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (29.01.) w ramach DKF dramat "Serce motyla". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


 

"Serce motyla", (29.01.), godz. 19:00

reżyseria: Inesa Kurklietyte

scenariusz: Modesta Jurgaityte, Inesa Kurklietyte

gatunek: dramat

czas trwania: 1 godz. 48 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Serce dziesięcioletniego Juozapasa bije tuż pod powierzchnią skóry. Musi na siebie uważać i nosić specjalną "zbroję". Jego niecodzienny wygląd budzi zainteresowanie, rówieśnicy wyśmiewają go i przezywają. Chłopiec coraz bardziej stroni od innych dzieci. Fascynują go za to owady. Buduje żukom, motylom i karaluchom domki i tworzy dla nich azyl w starym opuszczonym dworze. Wszystko się zmienia, kiedy do miasteczka wprowadza się odważna i otwarta dziewczynka. To właśnie Rugilè chłopiec zdradza swój sekret. Dzięki niej Juozapas pokona swoje lęki i otworzy się na świat.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Serce motyla", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (26.01.) do godz. 14:00.
Rozwiązanie konkursu:
Bilety na seans DKF wygrał pan Paweł Szczęsny z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl