Strona główna

Koncert Jary OZ w Cynamonie! Rozw. konkursu!

Koncert Jary OZ w Cynamonie! Rozw. konkursu!

2016-04-27 09:21:31  |  oprac. red.

 

30 kwietnia (sobota) w Cynamonie z koncertem wystąpi Krzysztof Jaryczewski, założyciel Oddziału Zamkniętego. Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 2 pojedyncze wejściówki na koncert!

"Party", "Obudź się", "Ich marzenia", "Ten wasz świat", "Odmienić los", "Andzia" ("Gandzia"), "Pech", "Pokusy", "Debiut" to legendarne przeboje, które obok nowych utworów autorstwa Jarego będziecie mogli posłuchać podczas koncertu Krzysztofa Jaryczewskiego - założyciela i najbardziej charyzmatycznego lidera Oddziału Zamkniętego  oraz jego formacji JARY OZ. Jest to powrót do najlepszego okresu ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO oraz nowe kompozycje Jarego.
Wspomagają go w tym dwaj bardzo ważni członkowie „starego” Oddziału: Krzysztof Zawadka przez lata gitarzysta Oddziału - nagrał z zespołem cztery płyty oraz Zbyszek Bieniak w latach 80-tych przez trzy lata był wokalistą OZ. Oprócz nich Jary do zespołu zwerbował współpracującego z nim od lat w formacji JARY BAND basistę Andrzeja "Pierwiastka" Potęgę i perkusistę Michała Kłopockiego.
Podczas sobotniego koncertu Jary OZ będzie promować swój nowy dwupłytowy album zawierający zarówno stare przeboje, jak i nowe utwory.

Link do YouTube

Bilety w cenie: I Tura 35 zł, II Tura 45 zł.
Specjalna cena na bilety grupowe (od 6 osób) - 30 zł. SMS: 605 654 956 lub mail: darekradio@op.pl.
Wejściówki można także zakupić on-line.
Ilość miejsc ograniczona.
Sprzedaż biletów: Cynamon Club Chojnice (ul. Reymonta 10), CT Media (ul. Kościerska 8), a także w sklepie na Canpolu.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert Jary OZ. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Jary OZ, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kwietnia do północy. Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w czwartek (28.04). Zapraszamy do zabawy!

Rozw. konkursu. Na koncert zapraszamy Natalię Wicke z Człuchowa i Macieja Gwizdałę z Chojnic. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl