Strona główna

Koncert Małpy w Cynamonie. Rozw. konkursu!

Koncert Małpy w Cynamonie. Rozw. konkursu!

2016-04-21 09:39:26  |  Cynamon, oprac. red

Łukasz "Małpa" Małkiewicz chojnickiej publiczności zaprezentuje album "Mówi" 23 kwietnia (sobota) w Cynamonie. Dla Naszych Czytelników mamy do rozlosowania 2 pojedyncze wejściówki. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Małpa, właściwie Łukasz Małkiewicz (ur. 1985 w Toruniu) – polski raper. Członek formacji Proximite, której był współzałożycielem. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Małkiewicz współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: 2sty, Bisz, Diox, DJ Ike, DJ. B, Donatan, donGURALesko, Dope D.O.D., Gruby Mielzky, Hatti Vatti, Małolat, Noon, Parias, Pezet, PTP, Pyskaty, Rasmentalism, Szczur, The Returners, W.E.N.A., WhiteHouse, Włodi oraz Zeus.
Debiutancki album solowy Małpy zatytułowany "Kilka numerów o czymś" ukazał się 27 listopada 2009 roku. Materiał został wydany samodzielnie przez rapera. Po sprzedaniu tysiąca egzemplarzy przez Małpę, płyta trafiła do sprzedaży w dystrybucji wytwórni muzycznej Asfalt Records. Nagrania spotykały się z pozytywnym odbiorem ze strony zarówno krytyków muzycznych jak i publiczności. Według dystrybutora debiutu, w niespełna trzy lata później wydawnictwo uzyskało status złotej płyty.
Premiera drugiego solowego albumu rapera odbyła się 5 lutego 2016 roku. Płyta zatytułowana "Mówi" została wydana w wytwórni Proximite. Nagrania dotarły do 1. miejsca zestawienia OLiS.
Bilety do nabycia w klubie Cynamon. W przedsprzedaży w cenie 25 zł, w dniu koncertu 35 zł. Początek imprezy godz. 20.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert Łukasza Małkiewicza. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Małpa, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy do 21 kwietnia do północy. Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w piątek (22.04). Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu. Na koncert Mąłpy zapraszamy Darię Chmarzynską z Chojnic i Marka Cysewskiego z Gacnika. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl