Strona główna

Kuban w Cynamonie! Bilety rozlosowane!

Kuban w Cynamonie! Bilety rozlosowane!

2015-11-10 12:48:11  |  Cynamon, oprac.red.

Zapraszamy wszystkich na długo oczekiwany koncert KUBANA w Cynamon Club. Pierwszy w naszej okolicy! Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 2 wejściówki na imprezę.


Po absencji na tegorocznym CZW Rap Night w Człuchowie, Kuban przyjeżdża do Chojnic. Będzie to znakomita szansa posłuchać młodego, utaletnowanego rapera na żywo. Trwa właśnie przedsprzedaż biletów w Chojnicach, jak i w Człuchowie. Będzie ogień, widzimy się!

Zagrają:
Kuban (Opoczno / Warszawa)
Adin (Człuchów)
Studio Jamnik (Chojnice)

Imprezę poprowadzi niezawodny Dj Te

Bilety w cenie 25 PLN dostępne w punktach:
Cynamon Club, stacje paliw Canpol, Pizzeria ROMA - Człuchów.

Bilety w dniu koncertu będą dostępne na wejściu w cenie 30 PLN.

Kiedy?
10 listopada, czyli dzień przed dniem wolnym ustawowo, ze względu na Narodowe Święto Niepodległości. Startujemy od godziny 20:00.

Gdzie?
Chojnice, ul. Reymonta 10 - Cynamon Club

KUBAN:
Rapowy kot z Opoczna, rocznik '93.
Młody Wilk Popkillera 2013.
Znakomicie przyjęty album "Co za mixtape".
Autor wielu numerów, których wyświetlenia siegają kilku milionów, m.in. "Mała Mi", "Nie ma jak", czy "Żadnych zmartwień".
Współpraca z wieloma uznanymi raperami, m.in. VNM, TEDE, W.E.N.A., czy Quebonafide.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Kuban, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy dzisiaj do godz. 18. Losowanie i ogłoszenie zwycięzców jeszcze w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do zabawy!


Rozstrzygnięcie konkursu
. Bilety wędrują do Marka Tandeckiego z Chojnic i Krzysztofa Cichego z Dąbrówki. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl