Strona główna

Z.B.U.K.U w Cynamonie. Rozw. konkursu

Z.B.U.K.U w Cynamonie. Rozw. konkursu

2015-03-18 08:43:16  |  oprac. at, Cynamon

Klub Cynamon w najbliższy piątek zaprasza fanów hip-hopu na koncert rapera Z.B.U.K.U i wspólnie z portalem do konkursu, w którym do wygrania dwie wejściówki.

 

Z.B.U.K.U, czyli Michał Buczek, działalność artystyczną rozpoczął w 2010 roku. Początkowo miała charakter lokalny i amatorski. W 2011 roku raper dał koncert w ramach "Hip Hop Opole B4 Party". Występ młodego twórcy wzbudził zainteresowanie warszawskiego rapera Chady, który zaproponował mu współpracę. Efektem był utwór "Tego nie da się naprawić", w którym wystąpił także związany z HiFi Bandą - Hades. Piosenka trafiła na trzeci album solowy Chady pt. Jeden z Was, a zrealizowany do niej teledysk w przeciągu kilku miesięcy odnotował milion odsłon w serwisie YouTube. Wkrótce potem Z.B.U.K.U wystąpił gościnnie na bijącym rekordy popularności albumie producenckim Donatana - Równonoc. Słowiańska dusza. Zwrotki rapera znalazły się w piosence "Zew", w której wystąpili także inni przedstawiciele młodego pokolenia krajowej sceny hip-hopowej B.R.O i Sitek. W międzyczasie raper opublikował w serwisie YouTube teledysk do solowego utworu pt. "Witam cię w Polsce". Kompozycja została oparta na instrumentalnej wersji utworu Kno "Doin Alright" z płyty SouthernUnderground (2003) - CunninLynguists.

Link do YouTube

W marcu 2013 roku raper podpisał kontrakt fonograficzny z oficyną Step Records. Debiutancki album solowy zatytułowany "Że życie ma sens" ukazał się 16 października tego samego roku. Gościnnie na płycie wystąpili m.in. Bezczel, Bonson oraz Jopel. Z kolei produkcji nagrań podjęli się m.in. Poszwixxx, Bob Air, Młody MD, DNA i Udar. Autorami scratch'y byli DJ Danek, DJ Element oraz DJ Hard Cut. Promowana teledyskami do utworów "To więcej niż muzyka", "Czuję to" i "Torreador bitów" płyta uplasowała się na 18. miejscu zestawienia OLiS. Wcześniej, w czerwcu także 2013 roku Z.B.U.K.U gościł na albumie duetu Hukos i Cira - Głodni z natury. Zwrotki rapera znalazły się w utworze "Widzę, spływam", w którym wystąpił także Zeus. Obaj muzycy wystąpili ponadto w teledysku do tegoż utworu.

Koncert ZBUKU 20.03

Bilety: dostępne w Klubie Cynamon oraz na stacji CANPOL
25 zł (przedsprzedaż)
30 zł (w dniu koncertu)

Na supporcie pojawi się - KLEMENS
Raper, działalność artystyczną powadzi od 12 lat. W dorobku dziewięć nieoficjalnych wydawnictw solo, z grupą SIEDEM oraz ostatnia Epka “MULTIPLAYER” (Klemens / Tomaj), wydana nakładem Aloha Ent. Nagrywał wspólnie z takimi raperami jak: VNM, BISZ, HADES, GREEN, PROCEENTE, DIOX, MUFLON, LILU I INNI. W lutym 2015 ROKU roku za pośrednictwem
Aloha Ent. światło dzienne ujrzał nowy solowy mixtape “SINGLEPLAYER”.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Z.B.U.K.U., a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy do 19 marca do północy. Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w piątek (20.03) rano. Zapraszamy do zabawy!

Rozw. konkursu. Bilety wygrali: Mikołaj Knitter z Chojniczek i Dominik Zalewski z Chojnic. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru przed koncertem w pubie za okazaniem dokumentu tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl