Strona główna

Koncert TAU w Cynamonie. Rozw. konkursu

Koncert TAU w Cynamonie. Rozw. konkursu

2015-09-22 23:16:18  |  Cynamon, oprac. red.

BOZON RECORDS ma ogromny zaszczyt zaprosić na koncert premierowy TAU promujący debiutancki album pt. "REMEDIUM". Podczas tego wydarzenia będzie można również usłyszeć utwory z płyt "TEORIA RÓWNOLEGŁYCH WSZECHŚWIATÓW" i "GRAAL".

 

 

DATA: 26 września 2015 r. godz. 20:00

MIEJSCE: Cynamon Club, ul. Reymonta 10

ARTYSTA: TAU

BILETY: 20 PLN, 25 PLN w dniu koncertu

DO NABYCIA: w klubie Cynamon oraz na stacji Canpol k/Człuchów


Tau, właściwie Piotr Kowalczyk (ur. 25 czerwca 1986 w Kielcach), znany również jako Medium – polski raper, wokalista, beatboxer i producent muzyczny. Zadebiutował w 2008 roku nielegalem Seans spirytystyczny. Kolejne nagrania rapera ukazały się w 2010 roku na nielegalu Alternatywne źródło energii. Materiał wzbudził zainteresowanie oficyny Asfalt Records, która rok później wydała pierwszy, dostępny w powszechnej sprzedaży album rapera zatytułowany Teoria równoległych wszechświatów. W 2012 roku został wydany kolejny solowy album Mediuma pt. Graal, który przysporzył mu pewnej rozpoznawalności w kraju. Wydawnictwo dotarło do 18. miejsca najpopularniejszych płyt w Polsce (OLiS).

Od 2012 roku wraz z producentem muzycznym Galusem współtworzy duet pod nazwą Egzegeza. Debiutancki album formacji zatytułowany Księga słów ukazał się w 2013 roku nakładem należącej do muzyka wytwórni Bozon Records.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania dwa bilety na koncert Tau w Cynamonie. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Tau, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy do 24 września, losowanie i ogłoszenie zwycięzców 25 września. Zapraszamy do zabawy!


Rozwiązanie konkursu
. Wejściówki wędrują do Adrianny Jeszki z Powałek i Pawła Szczęsnego z Chojnic. Gratulujemy! Bilety do odbioru bezpośrednio przed koncertem w klubie. Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl