Strona główna

Damian Syjonfam w Cynamonie. Rozw. konkursu!

Damian Syjonfam w Cynamonie. Rozw. konkursu!

2016-01-27 16:20:41  |  oprac. red

30 stycznia (sobota) w Cynamonie wystąpi Damian SyjonFam i chojnicki zespół Layo. Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Zapraszamy do udziału w konkursie.


Po półtora roku od premiery pierwszej płyty “Wracam do domu”, po wielu koncertach i spotkaniach z ludźmi Damian SyjonFam (Damian Skoczylas) znów zabiera nas w podróż do miejsc i świata, w którym możemy na chwilę przysiąść, spokojnie pomyśleć i zatopieni w muzyce otworzyć oczy na sprawy, na które zbyt często je przymykamy. W styczniu br. ukaże się drugi album Damiana SyjonFam pt. „TO CO BYŁO, TO BĘDZIE”. Muzykę na płytę współtworzyli między innymi: Watzek Wawrzyniak, niemiecki kolektyw producencki Oneness Records oraz Riddim Bandits.

Damian o nadchodzącej płycie mówi tak: „Świat bardzo szybko zbliża się do granicy, po której przekroczeniu, ludzie ze swoją radością, smutkiem, złością i wszystkimi uczuciami, które nadają życiu sens - nie będą już nic znaczyć. Dlatego wrócimy do miejsca w którym wszystko się zaczęło, zbudujemy wszystko na nowo. Tak naprawdę ten proces już się rozpoczął. Jaki to będzie świat, to zależy tylko i wyłącznie od nas. Muzyka ma dawać ludziom przyjemność, ukojenie, zabierać ich do miejsc za którymi tęsknią ich serca. Takie jest przesłanie tej płyty. Posłuchaj może okaże się że i Ty na niej jesteś.”

Link do YouTube

Dla fanów muzyki reggae sobotni wieczór będzie podówjnie miły. Przed Damianiem SyjonFamem wystąpi bowiem Layo z Chojnic. Zespół powstał na początku 2008 roku, ich debiutancki koncert odbył się w tucholskim Drum Club. Była to impreza urodzinowa zespołu Obuwie z Tucholi, a zarazem promocja festiwalu Tfu!rczość. W krótkim czasie zespół zdobył sporą grupę fanów. Kolejne imprezy, w których uczestniczyli, to koncert w centrum młodzieżowym Koje w Emsdetten oraz pobliskim Rhiene, podczas pierwszej edycji Dnia Młodzieży, a także wspólne koncerty z Dubska i Świadomość w Amfiteatrze im. Ottona Weilanda w Charzykowach.

Start godz. 19.00
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu. Do kupienia w klubie oraz na www.biletyna.pl

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania dwa bilety na koncert Damiana SyjonFama w Cynamonie. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło SyjonFam, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy do 28 stycznia, losowanie i ogłoszenie zwycięzców dnia następnego (29.01). Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu. Bilety na sobotnie koncerty wędrują do chojniczan: Dajany Podlewskiej i Szymona Baczyńskiego. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl