Strona główna

'Nieracjonalny mężczyzna'. Wygraj bilet

'Nieracjonalny mężczyzna'. Wygraj bilet

2015-11-20 08:16:51  |  oprac. mz, źródło ChCK

Gratka dla fanów Woody'ego Allena. Jego najnowszy film w najbliższy poniedziałek w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Jak co tydzień w centrum kultury, a na portalu do wygrania podwójna wejściówka.

 

"Nieracjonalny mężczyzna" (g.19, bilet 10 zł)

reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: USA

"Nieracjonalny mężczyzna" Woody'ego Allena to słodko-gorzka komedia, której głównym bohaterem jest rozczarowany życiem profesor filozofii. Abe Lucas (Joaquin Phoenix) jest rozbity emocjonalnie i nie potrafi znaleźć sensu ani radości w swoim życiu. Czuje, że wszystko w co do tej pory się angażował - od polityki po nauczanie - jest całkowicie pozbawione znaczenia.

Abe podejmuje pracę w college'u w niewielkim mieście i w niedługim czasie po przyjeździe angażuje się w romans z dwiema kobietami: Ritą Richards (Parker Posey), profesorką, która szuka ucieczki od nieszczęśliwego małżeństwa oraz z Jill Pollard (Emma Stone), najlepszą studentką i przyjaciółką. Jill kocha swojego chłopaka Roya (Jamie Blackley), ale nie jest w stanie oprzeć się posępnej, artystycznej osobowości Abe'a i urokowi jego egzotycznej przeszłości. Nawet, gdy Abe zaczyna zdradzać oznaki niezrównoważenia psychicznego, fascynacja Jill nie ustaje, a nawet się zwiększa. Ale kiedy dziewczyna próbuje nadać ich związkowi bardziej romantyczny charakter, Abe ją porzuca.

Link do YouTube

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Nieracjonalny, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu. Do kina zapraszamy Natalię Dalecką wraz z osobą towarzyszącą. Bilety do odbioru w kasie ChCK.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl