Szansa na historyczny sukces

2015-09-24 10:21:45  |  MKS Chojniczanka

Chojniczanka stoi przed szansą awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski. Żeby ta sztuka się udała, warunek jest tylko jeden – trzeba wygrać z GKS-em Bełchatów. Jak dotąd żółto-biało-czerwoni z GKS-em jeszcze nie wygrali. Czy w czwartkowe późne popołudnie to się zmieni? A może, tak jak w Gdyni, będziemy świadkami dogrywki i rzutów karnych? Jedno jest pewne – od godziny 17:45 przy Mickiewicza 12 czeka nas sporo emocji.

Ostatni mecz z GKS-em Bełchatów graliśmy 8. sierpnia tego roku. Tamto spotkanie miało dwa oblicza. W 54. minucie Chojniczanka objęła prowadzenie po bramce Andrzeja Rybskiego i gdy wydawało się, że ten wynik uda się utrzymać do końca spotkania – sędzia Szczerbowicz podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Bartłomiej Bartosiak. 10 minut później było już 2:1 dla GKS-u, po bramce z rzutu karnego Patryka Rachwała.Główny arbiter tamtego spotkania pokazał wtedy także dwie czerwone kartki. Z boiska wylecieli Wojciech Lisowski i Szymon Zgarda.

Ciekawostką jest fakt, że zgodnie z regulaminem rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2015/2016, tego dnia stadion będzie całkowicie wolny od reklam sponsorów klubu. Eksponowani będą tylko sponsorzy Pucharu Polski.
Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Studio przedmeczowe rozpoczyna się o godzinie 17:30.

W czwartek sprzedaż biletów prowadzona będzie od godziny 9:30 do 15:30 w Strefie Kibica Chojniczanki mieszczącej się na II. piętrze w Domu Towarowym Libera, a od 15:45 w kasie klubu przy głównym wejściu na stadion. W kasie klubu będziemy sprzedawać tylko i wyłącznie bilety na mecz z GKS-em Bełchatów. Kartę Kibica wyrobić można jedynie w godzinach działania Strefy Kibica.

Bilety w dniu meczu kosztują 20 zł (normalny) i 17 zł (ulgowy). Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodu tożsamości.

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży w wieku szkolnym do 18. roku życia oraz kobietom.
Wstęp wolny: dzieci do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej).

UWAGA! Na kilka godzin przed meczem, ruch na ulicy Okrężnej w okolicach stadionu będzie utrudniony. Przez większość czasu obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Trwa także remont ulicy Mickiewicza i Ogrodowej w związku z czym dojazd na parking przy stadionie może sprawiać trudność. W miarę możliwości prosimy kibiców o znalezienie innych miejsc parkingowych.