Strona główna

Zapowiedź: Chojniczanka – GKS Bełchatów

Zapowiedź: Chojniczanka – GKS Bełchatów

2015-11-28 12:19:34  |  MKS Chojniczanka

Już dzisiaj (sobota) o godzinie 16:00 rozpocznie się ostatni mecz Chojniczanki w tym roku. Na następne spotkanie o stawkę będzie trzeba poczekać ponad 3. miesiące, bo aż do weekendu 5-6 marca.

Jest to już trzecia w przeciągu kilku miesięcy zapowiedź na mecz z GKS-em Bełchatów. W sierpniu w Bełchatowie Chojniczanka przegrała w końcówce meczu po rzutach karnych, a w 1/8 finału Pucharu Polski żółto-biało-czerwoni zwyciężyli po dogrywce. Listopad to póki co bardzo dobry miesiąc dla Chojniczanki, gdyż 9. punktów zdobytych w tym miesiącu pozwoliło chojnickiemu klubowi wydostać się ze strefy spadkowej, a w tabeli listopada Chojniczanka zajmuje 3. miejsce.

GKS Bełchatów w tym sezonie krąży w okolicach środka tabeli. Podopieczni Rafała Ulatowskiego w tym sezonie mają bardzo dobry bilans na meczach wyjazdowych. “Brunatni” na ligowym wyjeździe przegrali tylko raz, a łącznie na wyjazdach zdobyli 15 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem GKS-u jest wypożyczony z Lechii Gdańsk 19-letni napastnik Hieronim Gierszewski. Jedną bramkę mniej ma środkowy obrońca Seweryn Michalski.

Sprzedaż biletów w dniu meczu prowadzona będzie w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera w godzinach od 9:30 do 13:45. Od 14:15 ruszy sprzedaż wejściówek w kasie klubu przy głównym wejściu na stadion. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 15:00.

Biuro Prasowe MKS “Chojniczanka 1930″ Chojnice

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl