Dobra gra chojnickich tenisistów

2015-03-11 12:29:27  |  UKS Ósemka Chojnice,

Zawodnicy UKS ÓSEMKA BB AUTO CHOJNICE udanie rozpoczeli rywalizacje w XIV Grand Prix w Tenisie Stołowym w Tucholi. W turnieju wzięło udział 154 zawodników, gra odbyła się na 18 stołach. Zostały utworzone 4 kategorie kobiet oraz mężczyzn.

Z Chojnic w kategorii kadetów zagrał Maksymilian Żychliński, który zdobył łącznie 3 punkty. W kategorii młodzików wygrał Andrzej Prondzynski, który zdobył 16 punktów oraz Bartłomiej Ossowski zakończył rywalizację na 2 pozycji, uzyskał 14 punktów. W kadetkach zwyciężczynią została Oliwia Wilczek również otrzymała 16 punktów, w klasyfikacji ogólnej. W juniorach sprawdził swoje siły Filip Prondzynski, który jak na razie jest liderem w swojej kategorii. W kategorii juniorek na czele jest Martyna Pieragowska, uzyskała 16 punktów. W seniorkach Iwona Gadomska uplasowała się na 2 pozycji, zdobyła 14 punktów.

W kategorii seniorów liderem jest Rafał Megger, na drugiej pozycji znajduje się Arkadiusz Domachowski. Sławomir Wilczek oraz Arkadiusz Dłużewski wywalczyli miejsca 5-6 i otrzymali 8,5 punktu każdy. Jarosław Mikołajewski i Mateusz Zychliński zajęli miejsca 9-12 oraz 4,5 punktu.