Strona główna

Chojniczanie z pucharem starosty puckiego

Chojniczanie z pucharem starosty puckiego

2016-06-20 10:51:04  |  Rafał Megger

W niedzielę (19.06) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żarnowcu odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Puckiego. Zawody rozegrane zostały w jednej kategorii Open (22 zawodników). Uczestnicy grali systemem do dwóch przegranych meczów z możliwością zajęcia 3. miejsca od tyłu tabeli.


UKS „Ósemkę” THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice reprezentowali: Michał Brieger, Rafał Megger, Arkadiusz Domachowski, Mateusz Żychliński, Maksymilian Żychliński i Bartłomiej Ossowski.

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki ze względu na udział wielu zawodników ligowych. Najmłodszy uczestnik Maksymilian Żychliński zakończył udział w przedziale 17-24. Bartłomiej Ossowski odniósł jedno zwycięstwo, dzięki czemu zajął miejsce 13-16. Mateusz Żychliński uplasował się na miejscu 9-12 po przegranym meczu z klubowym kolegą Rafałem 1:3. Arkadiusz Domachowski skończył udział na pozycji 8. Rafał Megger po przegranym pojedynku ćwierćfinałowym 1:3 z kolegą z drużyny Michałem trafił na drugą stronę tabeli, gdzie pokonał wszystkich przeciwników, zajmując 3. miejsce w turnieju. Michał Brieger zwyciężył wszystkie mecze, stając tym samym na szczycie podium.

Po zakończeniu zawodów pierwszych siedmiu zawodników otrzymało dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe. Najlepsza trójka dostała dodatkowo puchary.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl