Remis w sparingu Chojniczanki z Nielbą

2013-02-04 20:53:29  |  Ł.R.

W rozegranym dzisiaj (4.02) sparingu, Chojniczanka Chojnice zmierzyła się z Nielbą Wągrowiec.

Początek należał do gospodarzy, którzy już w 7. minucie wyszli na jednobramkowe prowadzenie po golu Krzysztofa Gryszczyńskiego. Stuprocentową okazję do wyrównania jeszcze przed przerwą zmarnował Marcin Garuch, który nie wykorzystał rzutu karnego. Piłkarze Nielby schodząc do szatni mogli prowadzić 2:0, ale po strzale Karola Gregorka z rzutu wolnego, piłka wylądowała na poprzeczce. W drugiej połowie, w 62. minucie, stan meczu wyrównał Marcin Orłowski i mecz zakończył się remisem 1:1. Na środę zaplanowano kolejne spotkanie kontrolne z Lubońskim KS. Początek o godzinie 18:00.

NIELBA WĄGROWIEC - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:1 (1:0)

(Chojniczanka I połowa): Jałocha - Bednarek, Jankowski, Abramowicz, Zieliński- Garuch, Pietrowski, Radomski, Feciuch, Ikegami- Bejuk.

(Chojniczanka II połowa): Misztal - Abramowicz, Bednarek (Feciuch), Jankowski (Zieliński) Iwanicki - Laskowski, Rysiewski, Karwacki, Feruga, Garuch - Orłowski.