Rezerwy Chojniczanki przegrały z kretesem

2012-08-26 12:21:01  |  Teskt i fot: Ł.R.

Do następnej kolejki przyjdzie nam poczekać na pierwsze punkty rezerw Chojniczanki, która wczoraj (25.08) przegrała na boisku "Modrak" z Pomezanią Malbork 1:5.

Pierwsza połowa rokowała nadzieję na walkę o pierwsze zwycięstwo w lidze. Już w 4. minucie do bramki z rzutu wolnego trafił Damian Pawlak, który razem z Mateuszem Dziubkiem byli wzmocnieniami z II-ligowej kadry Mariusza Pawlaka. Jak się później okazało, była to jedyna tego dnia bramka strzelona przez drużynę z Chojnic. Co prawda po pierwszej połowie nie wyglądało to jeszcze najgorzej, bo remisowaliśmy z Pomezanią 1:1, jednak w kolejnych 45. minutach gra naszego zespołu posypała się niczym domek z kart. Efektem tego były stracone cztery bramki i czwarta porażka z rzędu. Nasz zespół okupuje ostatnie miejsce w lidze. 2 września przeciwnikiem Chojniczanki będzie drużyna Orlęta Reda.

CHOJNICZANKA II/ JANTAR PAWŁOWO - POMEZANIA MALBORK 1:5 (1:1)

Chojniczanka II: Mateusz Cisewski - Mateusz Kołodziej, Dawid Szulz, Patryk Kubiszewski, Arkadiusz Reca (46 - Dawid Kręcki) - Damian Pawlak, Karol Skiba, Przemysław Dorawa (70 - Mateusz Schmidt), Patryk Laskowski (70 - Jakub Jedrzejewski), Krzysztof Cysewski (55 - Patryk Drewek) - Mateusz Dziubek.