Przekonujące zwycięstwo rezerw Chojniczanki

2011-10-03 09:17:21  |  tekst i fot: Ł.R.

Wczoraj (2.10) piłkarze Bartosza Nartowskiego odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, tym razem z Wierzycą Pelplin 4:1.

Drużynę wzmocnili kadrowicze pierwszego zespołu: Arndt, Kaśnikowski, Hajdamowicz, Jurga i Lenart. Pierwsze 45. minut zakończyło się remisem 1:1. Jedynego gola dla naszego zespołu w tej części meczu zdobył "Leny” – Tomasz Lenart.

W drugiej połowie warunki gry dyktowali już tylko chojniczanie. Żółto-biało-czerwoni przejęli inicjatywę i już w 59. minucie mogli prowadzić 2:1. Niestety, pomocnik MKS-u Konrad Hajdamowicz nie wykorzystał rzutu karnego. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Szczęście opuściło jednak zespół gości w 67. minucie, kiedy to Karol Michalak wyprowadził nas zespół na prowadzenie 2:1. Ten sam zawodnik kilka minut później podwyższył wynik meczu na 3:1. Kropkę nad i postawił Mateusz Frymark, ustalając wynik meczu na 4:1. Zwycięstwo na własnym stadionie umocniło drużynę rezerw Chojniczanki na szóstej pozycji w lidze.

Jantar/Chojniczanka II - Wierzyca Pelplin 4:1 (1:1)

Lenart (29’)                  Mateusz Bujanowski (35’)                                                                   Michalak (67’, 79')                                                                                                                    Frymark (90’)

Chojniczanka II: Rafalski - Arndt, Kaśnikowski, Michalak, Zalewski - Jędrzejewski (81' Sikorski), Hajdamowicz, Skiba, Lenart (62,Błaszczak) - Frymark, Jurga.