Ostre strzelanie na Mickiewicza

2012-10-21 10:00:00  |  Ł.R.

W 12. kolejce IV ligi (grupa pomorska) rezerwy Chojniczanki pokonały na własnym obiekcie drużynę Czarnych Przemysław 5:1.

Gospodarze szybko, bo już w 4. minucie, objęli prowadzenie po silnym strzale pod poprzeczką Krzysztofa Cysewskiego. Zaledwie pięć minut później na tablicy widniał już wynik remisowy. W drugiej połowie swoją przewagę na boisku potwierdził zespół Mirosława Czuryło. Trzy minuty po zmianie stron do siatki z bliskiej odległości trafił Norbert Piszczek, a kilka sekund po nim w 50. minucie, na listę strzelców wpisał się Przemysław Dorawa. Podłamani goście całkowicie oddali pole gry rezerwom Chojniczanki, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. W ten słoneczny dzień dali również znać o sobie Patryk Laskowski, zdobywca czwartego gola (67. minuta) oraz Dawid Retlewski, który zakończył festiwal strzelecki w 73. minucie meczu. Oby ten prognostyk i wysoka forma, jaką prezentują w ostatnich meczach żółto-biało-czerwoni utrzymała się do końca rundy jesiennej. Następnym przeciwnikiem naszego zespołu będzie ostatni zespół w tabeli, Czarni Czarne.

CHOJNICZANKA II - CZARNI PRZEMYSŁAW 5:1 (1:1)

Chojniczanka II: Krakowiak - Piszczek, Przemysław Laskowski, Reca (71' Schmidt), - Kręcki (46'  Dziubek), Dorawa, Skiba, Przemysław Laskowski, Cysewski - Retlewski (77' Andrzejewski).