Beniaminek  z Katowic odesłany do piekła

Beniaminek z Katowic odesłany do piekła

2012-09-17 07:58:00  |  Ł.R.

W pierwszym inauguracyjnym meczu w wykonaniu Red Devils Chojnice, piłkarze Olega Zozuyli pokonali w Katowicach beniaminka rozgrywek AZS Uniwersytet Śląski 1:4.

Gola otwierającego wynik meczu zdobył w 8. minucie Mariusz Kaźmierczak. Prowadzenie Czerwonych Diabłów mogło być znacznie wyższe, jednak po strzałach Kolesnika i Ivanova, piłka trafiała tylko w słupek. Po przerwie w 26. Satora wyrównał stan meczu. W kolejnych minutach  Czerwone Diabły swoją przewagę na parkiecie udokumentowały trzema bramkami. Najpierw w 29. minucie Vitaliy Kolesnik technicznym strzałem pokonał bramkarza AZS-u. Następnie w 35. minucie Kriezel, Mączkowski, Sobański,"rozklepali" drużynę gospodarzy, a "Wiatrak" podwyższył prowadzenie na 3:1. Wynik meczu na kilka sekund przed syreną kończącą spotkanie ustalił Łukasz Pieczyński, po podaniu Dominika Soleckiego, wślizgiem zdobył czwartą bramkę dla naszego zespołu. W niedzielę, 23 września, Red Devils Chojnice zagra we własnej hali z drużyną AZS UG Gdańsk. Początek spotkania zaplanowano tradycyjnie na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy!

AZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI KATOWICE - RED DEVILS CHOJNICE 1:4 (0:1)

Red Devils: Błaszczyk, Burglin - Ivanov, Kolesnik, Ł.Pieczyński, D.Pieczyński - Sobański, Mączkowski, Kriezel, Kaźmierczak - Sundeev, Solecki.