Red Devils Chojnice wygrywa w sparingu

2012-09-01 14:32:18  |  Tekst i fot. Ł.R.

1 września o godzinie 12:00, Czerwone Diabły zagrały towarzysko w Chojnicach z Marwitem Toruń, wygrywając wysoko 6:1.

Garstka fanów przybyłych do hali Centrum Parku mogła być zadowolona z poczynań piłkarzy Red Devils Chojnice. Wygląda na to, że wszystko jest poukładane w zespole Olega Zozulyi. Styl gry oraz sam wynik dzisiejszego sparingu pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Choć jest jeszcze z pewnością dużo do zrobienia, to zwycięstwo naszych piłkarzy było dzisiaj bezapelacyjne. Na słowa uznania zasłużył nowy bramkarz Łukasz Błaszczyk, który kilkoma świetnymi interwencjami pokazał, że jest odpowiednim konkurentem dla dotychczas stojącego w bramce Jacka Burglina.

W pierwszej połowie, po bramkach Sobańskiego, Soleckiego oraz jednym golu samobójczym, gospodarze prowadzili z ,,Marchewkowymi" 3:0. W drugiej połowie nasi piłkarze ponownie grali skutecznie pokazując, że miejsce w pierwszej szóstce będzie w tym sezonie jak najbardziej realne. I choć co prawda to tylko sparing, który rządzi się swoimi prawami, to gołym okiem widać, że siła rażenia Czerwonych Diabłów wygląda znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie. Do bramki słabo grających dzisiaj gości z Torunia trafiali dwukrotnie Łukasz Pieczyński oraz Vadym Ivanow.  Honorowego gola dla zespołu drużyny przyjezdnej zaliczył Denis Demishev. Ostatecznie Red Devils Chojnice pokonało Marwit Toruń 6:1.

RED DEVILS CHOJNIC - MARWIT TORUŃ 6:1 (3:0)

Red Devils Chojnice: Błaszczyk, Burglin - Ivanov, Kolesnik, Ł.Pieczyński, D.Pieczyński -  Sobański, Mączkowski, Kriezel, Kaźmierczak - Brzószczyk, Sundeev, Solecki.