Zakończyli sezon na 9. miejscu

2012-05-21 08:13:47  |  Ł.R.

W niedzielę (20.05) na zakończenie sezonu Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu, Red Devils Chojnice wygrało z GKS-em Tychy 6:4, zapewniając sobie dziewiąte miejsce w lidze.

Mecz na specjalne zaproszenie burmistrza Sępólna Krajeńskiego rozegrano w tamtejszym Centrum Sportu i Rekreacji. W pierwszej połowie skuteczniejszą drużyną okazali się tyszanie zdobywając trzy bramki. Dla naszego zespołu do siatki rywala trafiali Artur Chrzonowski oraz Tomasz Kriezel.

Po przerwie nasi piłkarze wzięli sobie do serca to, że tylko zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli im wyprzedzić GKS Tychy i zakończyć sezon na 9. miejscu. Już w 13. sekundzie drugiej połowy Czerwone Diabły za sprawą Jakuba Mączkowskiego wyrównały stan meczu. Kibice wczorajszego widowiska nie mogli narzekać na nudę. W kolejnych minutach zobaczyli trzy bramki piłkarzy Olega Zozulyi. Kolejno do bramki trafiali Łukasz Sobański, Tomasz Kriezel oraz ponownie "Wiatrak”. Goście odpowiedzieli tylko golem Patryk Szachnitowskiego i ostatecznie Red Devils Chojnice pokonało GKS Tychy 6:4.

RED DEVILS CHOJNICE – GKS TYCHY 6:4 (2:3)

Red Devils: Burglin (Kartuszyński) - Sobański, Mączkowski, Kolesnik, Kriezel - Żołądź, Sundeev, Chrzonowski, Repiński - (Brzószczyk).