Czerwone Diabły w następnej rundzie

2011-11-13 22:04:47  |  Ł.R.

13 listopada na pewno nie był pechowym dniem dla drużyny Red Devils Chojnice.

Czerwone Diabły w 1/16 Halowego Pucharu Polski zmierzyły się z zamykającą tabele pierwszej ligi drużyną Mazovi Warszawa. Ani przez chwilę nie było wątpliwości kto przejdzie do następnej rundy. Chojniczanie ,,odjechali" już w pierwszej połowie na czterobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie dali co prawda wbić sobie trzy gole, ale pięciokrotnie umieszczali piłkę w siatce rywala. W końcowym rezultacie wygrali oni 9:3, przechodząc do 1/8 Pucharu Polski. Oby za tydzień w spotkaniu ligowym z Marwitem w Toruniu, nasi piłkarze nie zapomnieli jak się strzela bramki i przywieźli z trudnego terenu trzy punkty. Gwiazdą wczorjaszego wieczoru był Ukrainiec Vadym Ivanow. Zapisał on na swoim koncie aż pięć bramek. Po jednym celnym trafieniu zaliczyli: Kaźmierczak, Kolesnik, Skiba, Sobański.

MAZOVIA WARSZAWA - RED DEVILS CHOJNICE 3:9 (0:4)

Red Devils: Burglin - Sobański, Ivanov, Kolesnik, Kaźmierczak, Chrzonowski, Skiba, Repiński, Karatsuba.