Strona główna

Nowy prezes dopiero w przyszłym roku

Nowy prezes dopiero w przyszłym roku

2011-10-26 09:55:37  |  Ł.R.

Łukasz Synoradzki pozostanie na stanowisku prezesa Czerwonych Diabłów do końca roku – taką decyzję podjęto wczoraj na walnym zebraniu zarządu Chojnickiego Towarzystwa Sportowego "FUTSAL-5", czyli drużyny Red Devils Chojnice.

Aktualny prezes zespołu objął obowiązki po Macieju Pietruszewskim, który zaledwie cztery dni pełnił funkcję szefa zarządu. Wcześniej z powodu pracy poza Chojnicami z funkcji tej zrezygnował Jerzy Karpiński. Główne zadanie, jakim była poprawa sytuacji finansowej klubu, zostało zrealizowane. Klub wyszedł z długów na prostą.

Kilka dni temu Łukasz Synoradzki postanowił rozstać się z drużyną i pożegnać jednocześnie z funkcją prezesa. Oficjalnym powodem rezygnacji są powody osobiste. Decyzje o wybraniu nowego prezesa podjęte zostaną na początku przyszłego roku. Z Red Devils związał się natomiast Ariel Galewski, który został dyrektorem ds. marketingu. Nie obyło się również bez podsumowania dotychczasowych wyników trenera Artura Chrzonowskiego, prowadzącego nasz zespół w rozgrywkach Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu. Pomimo słabych wyników (zaledwie trzy punkty w pięciu meczach) trener ma zielone światło od zarządu odnośnie prowadzenia zespołu. W najbliższy piątek o godzinie 18:30 chojniczanie zagrają na wyjeździe z Clearexem Chorzów.Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl