Strona główna

'Vermeer. Blisko mistrza'. Rozwiązanie konkursu!

'Vermeer. Blisko mistrza'. Rozwiązanie konkursu!

2023-06-02 08:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (05.06.) w ramach DKF film dokumentalny "Vermeer. Blisko mistrza". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

 

"Vermeer. Blisko mistrza", 05.06., godz. 19:00

reżyseria: Suzanne Raes

gatunek: dokumentalny

czas trwania: 1 godz. 19 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Bohaterem tego fascynującego dokumentu jest człowiek, który potrafił stworzyć wszechświat w rogu pokoju i jak nikt umiał uchwycić i uwiecznić ulotne, intymne chwile - Johannes Vermeer, jeden z największych malarzy w historii. Zgodnie z obietnicą w tytule, „Blisko mistrza" zdejmuje słynne dzieła ze ścian, wyjmuje z ram i zabiera do laboratorium, by ukazać nam w zbliżeniu oszałamiające detale – na przykład „Dziewczyny z perłą" - i odsłonić ukryte pod farbą warstwy. Twórcy pozwalają nam tez zajrzeć za kulisy najgłośniejszej wystawy tego roku, na której amsterdamskie Rijksmuseum zgromadziło większość z istniejących 35 obrazów genialnego Holendra.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Vermeer. Blisko mistrza", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do  piątku (02.06.) do godz. 15:00.

Rozwiązanie konkursu:

Bilety na poniedziałkowy seans DKF zdobywa pan Mirosław Janikowski z miejscowości Męcikał. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl