Strona główna

'Piosenki o miłości.' Rozstrzygnięcie konkursu!

'Piosenki o miłości.' Rozstrzygnięcie konkursu!

2022-05-13 08:00:00  |  oprac. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (16.05) w ramach DKF dramat "Piosenki o miłości". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

16.05, godz. 19:00, "Piosenki o miłości"

reżyseria: Tomasz Habowski

scenariusz: Tomasz Habowski

gatunek: dramat

czas trwania: 1 godz. 30 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Piosenki o miłości", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś (13.05) do godz. 15:00.

Rozwiązanie konkursu: Podwójną wejściówkę wygrała pani Nicole Łobacz z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl