Strona główna

'Mała mama'. Rozstrzygnięcie konkursu!

'Mała mama'. Rozstrzygnięcie konkursu!

2022-06-24 16:15:00  |  oprac. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (27.06.) w ramach DKF dramat psychologiczny "Mała mama". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!

"Mała mama" 27.06., godz. 19:00

reżyseria: Celine Sciamma

scenariusz: Celine Sciamma

gatunek: dramat, psychologiczny

czas trwania: 1 godz. 12 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Czy potrafilibyśmy zaprzyjaźnić się ze swoim rodzicem, gdyby nasze wspólne drogi przecięły się w czasie, kiedy oboje byliśmy dziećmi? Taka sytuacja przytrafia się ośmioletniej Nelly, która spotyka rówieśniczkę łudząco podobną do swojej matki. To niecodzienne wydarzenie staje się punktem wyjścia do opowieści o przyjaźni, potrafiącej przekroczyć pokoleniowe bariery i zarazem studium potęgi dziecięcej wyobraźni. Celine Sciamma w swoim najnowszym filmie porusza motyw przepracowywania żałoby (bohaterów poznajemy w momencie odejścia nestorki rodziny), jednak na pierwszy plan wydobywa niezwykłą czułość rodzinnych relacji i celebruje ciekawość świata, którą zaraża nas młodziutka Nelly.

(Opis dystrybutora)


Link do YouTube


UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Mała mama", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (24.06.) do godz. 15:00.

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU:

Bilety na seans DKF wygrał Pan Mirosław Janikowski z miejscowości Męcikał. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl