Strona główna

'Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun'. Rozw.konkursu!

'Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun'. Rozw.konkursu!

2021-12-31 07:21:25  |  ChCK, oprac. red.

W najbliższy poniedziałek w ramach DKF amerkańskia komedia 'Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun'. Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


"Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" (3.01, godz. 19:00)

reżyseria: Wes Anderson

scenariusz: Wes Anderson

gatunek: dramat, komedia

czas trwania: 1 godz. 48 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Po śmierci Arthura Howitzera Juniora, pochodzącego z Kansas, cenionego redaktora popularnego amerykańskiego magazynu „Kurier Francuski”, z siedzibą w Ennui-sur-Blasé we Francji, zespół redakcyjny zbiera się w celu napisania nekrologu. Wspomnienia o Howitzerze składają się na cztery opowieści: „Reporter na rowerze” opisujący podejrzane dzielnice miasta; „Konkretne arcydzieło” o niepoczytalnym malarzu, jego strażniczce i muzie oraz pazernych marszandach; „Poprawki do manifestu” dokumentujące miłość i śmierć na barykadach podczas buntu studenckiego; oraz „Prywatna jadalnia komisarza” - pełna napięcia historia o narkotykach, porwaniach i wyrafinowanej kuchni.

(Opis dystrybutora)

 

Link do YouTube


Bilety na pojedynczy seans do nabycia w cenie: 15 zł (w kasie Chojnickiego Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)

Karnet: 60 zł (do nabycia w kasie ChCK)


UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś (3.01) do godz. 11:00.

Rozw. konkursu: Do kina wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy Małgorzatę Korzeniewską z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl