Strona główna

'W gorsecie'. Rozwiązanie konkursu!

'W gorsecie'. Rozwiązanie konkursu!

2023-05-05 08:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (08.05.) w ramach DKF film kostiumowy "W gorsecie". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


"W gorsecie", 08.05., godz. 19:00

reżyseria: Marie Kreutzer

scenariusz: Marie Kreutzer

gatunek: kostiumowy, biograficzny

czas trwania: 1 godz. 53 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Piękna i charyzmatyczna Sisi po ponad dwóch dekadach ma już serdecznie dość spiętego świata austriackiej monarchii, a reprezentowanie cesarstwa to ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę. O wiele bardziej ekscytująca wydaje jej się dekadencja – wyrusza więc w wielką podróż po Europie, aby spotkać się z dawnymi przyjaciółmi (i rozniecić na nowo dawne fascynacje). Jednak dworskie obowiązki wzywają ją z powrotem, a jej próby uczynienia życia bardziej ekscytującym wywołują szok i zgorszenie. Czy Sisi wymyśli sposób na to, by mogła żyć tak, jak naprawdę chce?

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube

UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "W gorsecie", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do piątku (05.05.) do godz. 15:00.

Rozwiązanie konkursu:

Bilety na poniedziałkowy seans DKF wygrywa pan Tomasz Lipiński z Chojnic. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl