Porażka Red Devils Ladies

2019-06-06 14:05:59  |  fot. i tekst: Red Devils Ladies

W meczu z holenderskim zespołem Beach Soccer DTS Ede Red Devils Ladies poniosły porażkę 3:6 (1:1, 1:3, 1:2), bramki zdobyły Agnieszka Szultka 2 i Iwona Wudarczyk.

Pierwsza tercja była wyrównana, rywalki w 2 minucie objęły prowadzenie, ale tuż przed końcem Agnieszka Szultka strzałem z połowy boiska doprowadziła do remisu.

Druga część meczu to zbyt dużo błędów w defensywie, Holenderki w ciągu trzech minut zdobyły dwie bramki i wyszły na prowadzenie 3:1.
Kontaktowego gola strzeliła Iwona Wudarczyk, ale szybko rywalki podwyższyły na 4:2. Nasze zawodniczki stworzyły dwie świetne sytuacje, ale holenderska bramkarka popisała się znakomitymi interwencjami.

Do ostatniej części meczu ruszyliśmy do ataku nie mając nic do stracenia, niestety zawodniczki DTS Ede strzeliły dwa gole, a w końcówce ponownie Agnieszka Szultka trafiła do bramki ustalając wynik meczu na 6:3 dla Holenderek.
Gra w ofensywie znacznie się poprawiła w stosunku do poprzednich spotkań, jednakże zbyt dużo było niefrasobliwości w defensywie, co skrzętnie wykorzystały bardziej doświadczone rywalki.