Strona główna

Debata przedwyborcza

Debata przedwyborcza

2017-08-09 09:31:30  |  Monika Szymecka

Wybory uzupełniające do rady miejskiej odbędą się 20 sierpnia, a już jutro (10.08) o godz. 18.30 w świetlicy osiedla nr 3 przy ul. Jabłoniowej debata przedwyborcza z udziałem trojga kandydatów.

 

O mandat w miejsce wygaszonego Mirosława Janowskiego ubiegają się Aleksandra Stasińska z komitetu burmistrza Arseniusza Finstera, Maciej Kasprzak z Projektu Chojnicka Samorządność i Patryk Tobolski z Prawa i Sprawiedliwości.

- Udział w spotkaniu zapowiedziały wszystkie komitety wyborcze. Chcielibyśmy, aby spotkanie, przebiegające w miłej, przyjaznej atmosferze, stało się okazją dla mieszkańców na bliższe poznanie kandydatów, a samym kandydatom pozwoliło lepiej poznać problemy osiedla - podkreśla Kamil Kaczmarek z PChS-u, które to stowarzyszenie organizuje debatę.

Dotychczas dwóch kandydatów - Kasprzak i Tobolski, oficjalnie w czasie konferencji prasowych z udziałem lokalnych mediów zaprezentowało się chojniczanom. Będzie więc okazja do bliższego poznania całej trójki z udziałem mieszkańców osiedla Słoneczne - Leśne, którzy swój głos na jednego z nich będą mogli oddać 20 sierpnia w sali konferencyjnej Szpitala Specjalistycznego. Wakacyjna niedziela nie jest może najszczęśliwszym czasem na wybory, ale warto znaleźć chwilkę na swój obywatelski obowiązek i osobiście wskazać swojego reprezentanta w radzie. Nowy radny będzie miał tylko rok, ale być może sprawdzi się na tyle, że zostanie wybrany na kolejną kadencję.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl