Strona główna

Mąż zgodził się zastąpić Violettę Kasprzak

Mąż zgodził się zastąpić Violettę Kasprzak

2017-06-30 11:23:32  |  Monika Szymecka

Zmiana kandydata PChS w wyborach uzupełniających do rady miejskiej. Po "prawyborach" w rodzinie, to jednak Maciej Kasprzak będzie ubiegał się o miejsce po Mirosławie Janowskim. - To nasza wspólna inicjatywa - zapewniają Kasprzakowie, oboje udzielający się społecznie.

 

- Projekt Chojnicka Samorządność wciąż ma najlepszego kandydata - plusy owego zamieszania dostrzega Mariusz Brunka, który już zasiada w radzie miejskiej. I przypomina, że stowarzyszenie od początku podkreślało wspólny dorobek małżeństwa Kasprzaków. Violetta Kasprzak tłumaczy zmianę decyzji zbyt dużym obciążeniem zawodowym jako lekarz chojnickiego szpitala. - Z 12 anestezjologów zrobiło się siedmiu na cały szpital. Miesięcznie spędzam ponad 300 godzin w szpitalu - tłumaczy  decyzję. Do tego nakłada się jeszcze praca w związku zawodowym. - Mąż zgodził się mnie zastąpić w wyborach. Cieszę się z tego powodu. Uważam, że jest bardzo dobrym kandydatem i na pewno na niego zagłosuję.

Link do Mp3 (- Bardzo chciałam brać udział w pracach rady miasta...)


Maciej Kasprzak jest wiceprzewodniczącym rady osiedla Słoneczne - Leśne. Od 26 lat pracuje jako nauczyciel.  Jest także ratownikiem wodnym. - Kandyduję po raz trzeci, także jak mówią, do trzech razy sztuka i mam nadzieję, że się uda. Nie będę mówił co bym chciał zrobić w radzie. Jeżeli się dostanę, wtedy będę mógł dopiero coś powiedzieć. Nie będę nic obiecywał. Chciałbym poprawić sytuację na naszym osiedlu w głównej mierze.

Link do Mp3 (- Jestem nauczycielem z 26-letnim stażem..)

Kandydat PChS apeluje by pójść na wybory, by potem nie narzekać, a samemu nie wrzucić nawet głosu do urny.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl