Strona główna

'Podróż na sto stóp'. Wygraj bilet

'Podróż na sto stóp'. Wygraj bilet

2014-12-12 09:19:15  |  DKF, oprac. mz

Film Lasse Hallstroma to ostatnia propozycja Dyskusyjnego Klubu Filmowego przed świąteczną przerwą. Seans tradycyjnie w poniedziałek o 19 w Chojnickim Domu Kultury. Bilet za 5 złotych. W naszym konkursie do wygrania co tydzień podwójna wejściówka.

 

 

 

 

15 grudnia „Podróż na sto stóp” („The Hundred-Foot Journey”)

Reżyseria: Lasse Hallstrom

Scenariusz: Steven Knight

Występują: Helen Mirren, Om Puri, Manish Dayal i in.

Produkcja: USA, Indie, 2014

Gatunek: dramat

Czas trwania: 122 min.

Film o dwóch różnych światach i o jednej pasji, a także o uniwersalnym języku komunikowania się. Pewna dystyngowana Madame Mallory (H.Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza poza lokalną społeczność, a przyznana jej lokalowi gwiazdka w Przewodniku Michelina napawa dumą mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju, która otwiera skromny lokal vis a vis restauracji Mallory. Nowe miejsce zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem.

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Podróż na sto stóp, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu. Wygrała Magdalena Drzewicka z Chojnic. Gratulujemy. Podwójna wejściówka będzie czekała w kasie ChDK przed poniedziałkowym seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl