Klęska Czerwonych Diabłów

2012-01-22 12:47:41  |  Ł.R.

Takiego scenariusza nie spodziewali się nawet sami zawodnicy Czerwonych Diabłów.

W trzynastej kolejce Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu drużyna Red Devils Chojnice doznała sromotnej porażki na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała aż 8:2. Problemy kadrowe, brak kapitana za sterem, chodzi tu oczywiście o trenera, a teraz wysoka porażka, nie napawają optymizmem na przyszłość.

Pierwszą połowę po dwóch golach Szymury i Mentela przegrywaliśmy 3:0. Iskierkę nadziei na wywiezienie choćby jednego punktu, dał gol zdobyty przez Mariusza Kaźmierczaka w 22. minucie. Jednak w ciągu piętnastu minut nasz zespół szybko został sprowadzony do parteru. Nasza obrona pięciokrotnie zotała "rozmontowana” po hat-tricku Durdy oraz celnym trafieniu Czecha Janovskiego. Jednego gola dołożył jeszcze Bubec. Nasz zespół na otarcie łez w końcówce zdobył jeszcze jednego gola, autorstwa ponownie Mariusza Kaźmierczaka i ostatecznie przegrał cały mecz 8:2.

Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 8:2 (3:0)

Red Devils: Burglin - Sobański, Sundeev, Mączkowski, Kolesnik, Kriezel, Kaźmierczak.