Strona główna

Wydarzenia tygodnia omówione

Wydarzenia tygodnia omówione

2012-01-10 19:00:13  |  Ch24

Rozpoczynamy nowy cykl cotygodniowych spotkań w naszej redakcji, w czasie których zaproszeni goście będą przedstawiać swoje opinie o najciekawszych wydarzeniach, które miały miejsce w naszym mieście i regionie. Ma nazwę „Bez montażu”.

Wczoraj (9.01) przed naszymi kamerami i mikrofonami zasiedli: Bartosz Bluma (radny miejski, członek Prawa i Sprawiedliwości), Krzysztof Haliżak (radny miejski, Kongres Nowej Prawicy), Mariusz Brunka (Fundacja im. Marcina Fuhrmanna). Naszą redakcję reprezentował Jerzy Erdman, który przygotował propozycje tematów do rozmowy. Mamy dla naszych Czytelników zapis audio całości dyskusji, która trwała 35 minut. Podzieliliśmy ją także na cztery części.

Link do YouTube

Link do Mp3 (Pełny zapis dyskusji w redakcji Ch24)

Dyskusja rozpoczęła się od podzielenia się wrażeniami z XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabrakło także uwag, co do jej organizacji w Chojnicach.

Link do Mp3 (XX Finał WOŚP)

Kolejnym tematem była sprawa planowanej reorganizacji chojnickiego sądu i reakcji władz miasta na to, o czym napisaliśmy jako pierwsi.

Link do Mp3 (Co dalej z Sądem Rejonowym?)

Zapewne wiele emocji będzie zawsze wzbudzać sprawa organizacji miejsc postojowych w centrum naszego miasta. Warto zapoznać się z opiniami uczestników „Bez montażu” co do celowości rozszerzania strefy płatnego parkowania.

Link do Mp3 (Parkingi - płatne czy bezpłatne?)

Ostatnim zagadnieniem, którym zajęli się nasi goście, to udział chojnickiego MZEC w prywatyzacji przedsiębiorstwa energetyki cieplnej w Choszcznie.

Link do Mp3 (Prywatyzacja PEC Choszczno przez chojnicki MZEC)

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl