Strona główna

Bez Montażu - wyd. z 30.01.12

Bez Montażu - wyd. z 30.01.12

2012-01-31 11:09:12  |  tekst je, fot. i video ms

Wczoraj (30.01) w redakcji portalu Chojnice24 w kolejnym wydaniu Bez Montażu nasi goście omawiali najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w mieście, regionie i kraju w minionym tygodniu.

Udział wzięli – Mariusz Brunka (Fundacja im. M. Fuhrmanna), Jan Zieliński (wiceburmistrz Chojnic), Bartosz Bluma (radny miejski, Prawo i Sprawiedliwość) oraz Krzysztof Haliżak (radny miejski, Kongres Nowej Prawicy). Naszą redakcję reprezentował Jerzy Erdman, który poprowadził dyskusję. Przed jej rozpoczęciem wręczyliśmy świeżo upieczonemu tacie - Bartoszowi Blumie - specjalną kartkę z życzeniami od redakcji. Tradycyjnie zamieszczamy zapis audio całości debaty, która trwała ponad 48 minut. Podzieliliśmy ją także na trzy części.

Link do Mp3 (Pełny zapis dyskusji z 30.01.2012)

Dyskusja rozpoczęła się od próby odpowiedzi na pytanie, jak świętować ważne daty w historii miasta, jak 31 stycznia 1920, kto powinien być organizatorem ich obchodów.

Link do Mp3 (Jak świętować rocznicę powrotu Chojnic do Macierzy?)

Nie zabrakło sprawy prowadzonej rewitalizacji parku 1000-lecia, która napotyka ostatnio na rafy – zbyt drogie oferty na część sportową ze skateparkiem, kontrowersje wokół renowacji pomnika Mikołaja Kopernika. Czy nie jest zbyt ambitny projekt modernizacji parku?

Link do Mp3 (Czy projekt rewitalizacji Parku 1000-lecia nie jest zbyt ambitny?)

Najwięcej czasu nasi goście potrzebowali na omówienie sprawy słynnej umowy ACTA. Zapytaliśmy, czy Platforma Obywatelska nie strzeliła sobie samobójczego gola, gdyż udało jej się zmobilizować sporo grono przeciwników.

Link do Mp3 (Czy PO przez podpisanie ACTA nie straci poparcia?)

Link do YouTube

Link do YouTube

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl